Меню

Итоговая классификация

Prince Takamodo WC

Токио, Япония, 25.01.2019, Взрослые, рапира, М, Личные, 2018-0695

Preliminary tableau with 32 exemptions

Табло 128Табло 64
   
TOLDO  GuilhermeBRA    
   
HUANG  MengkaiCHN  
HUANG  MengkaiCHN   15-12
HUANG  MengkaiCHN    
LOISEL  PierreFRA   15-13  
 
SIESS  MichalPOL    
INGARGIOLA  FrancescoITA    
INGARGIOLA  FrancescoITA   15-6  
INGARGIOLA  FrancescoITA  
SCHENKEL  EliCAN   15-2
SCHENKEL  EliCAN    
VAN HAASTER  MaximilienCAN   15-13  
 
HAMZA  MohamedEGY    
HAMZA  MohamedEGY    
CHAN  KyleHKG   15-10  
MINUTO  MartinoTUR  
MINUTO  MartinoTUR   15-10
MINUTO  MartinoTUR    
KIM  HyogonKOR   15-13  
 
CHOI  HyunsooKOR    
IIMURA  KazukiJPN    
IIMURA  KazukiJPN   15-11  
IIMURA  KazukiJPN  
SHIKINE  AkihiroJPN   15-13
SHIKINE  AkihiroJPN    
BABA  ShunsukeJPN   15-13  
 
   
MARQUES  HenriqueBRA    
   
MARQUES  HenriqueBRA  
RIGIN  DmitryRUS   15-12
RIGIN  DmitryRUS    
SURWILLO  JakubPOL   15-12  
 
KAHL  AlexanderGER    
KAHL  AlexanderGER    
MAYAKAN  ChornnasunTHA   15-6  
DOSA  DanielHUN  
ITO  HirokiJPN   15-8
DOSA  DanielHUN    
DOSA  DanielHUN   15-2  
 
NOGUCHI  RyoheiJPN    
MOHAMMAD  YaserKUW    
MOHAMMAD  YaserKUW   15-14  
KANESHIGE  BrianUSA  
KIM  Tae HwanKOR   15-7
KANESHIGE  BrianUSA    
KANESHIGE  BrianUSA   15-13  
 
SIROTKIN  AlexanderRUS    
ZHEREBCHENKO  DmitryRUS    
ZHEREBCHENKO  DmitryRUS   15-12  
ZHEREBCHENKO  DmitryRUS  
  15-6
AWAJI  SuguruJPN    
   
 
   
MERTINE  JulienFRA    
   
MERTINE  JulienFRA  
KONGSTAD  Conrad SeibaekDEN   15-11
KONGSTAD  Conrad SeibaekDEN    
HERTSYK  RostyslavUKR   15-8  
 
KLEIN  FelixGER    
KLEIN  FelixGER    
MICHIWAKI  KeitaJPN   15-3  
CHOUPENITCH  AlexanderCZE  
KIM  HyeonjinKOR   15-9
CHOUPENITCH  AlexanderCZE    
CHOUPENITCH  AlexanderCZE   15-14  
 
SHIMBO  HeitorBRA    
SHIMBO  HeitorBRA    
YEUNG  Chi KaHKG   15-7  
SHIMBO  HeitorBRA  
RAJSKI  LeszekPOL   15-8
ITO  MakotoJPN    
ITO  MakotoJPN   15-13  
 
FILIPPI  DavideITA    
FILIPPI  DavideITA    
TRANI  FrancescoITA   15-10  
CHAMLEY-WATSON  MilesUSA  
  15-10
CHAMLEY-WATSON  MilesUSA    
   
 
   
CHUCHUKALO  DmytroUKR    
   
SAMANDI  MohamedTUN  
POGREBNIAK  AndriiUKR   15-9
SAMANDI  MohamedTUN    
SAMANDI  MohamedTUN   15-13  
 
CHEN  Tse YuanTPE    
FRUHAUF  BenjaminHUN    
FRUHAUF  BenjaminHUN   15-3  
MOURRAIN  BaptisteFRA  
LOVYAGIN  MaximRUS   15-9
MOURRAIN  BaptisteFRA    
MOURRAIN  BaptisteFRA   15-12  
 
SHIKINE  TakahiroJPN    
OLIVARES  MarcelloUSA    
OLIVARES  MarcelloUSA   15-11  
OLIVARES  MarcelloUSA  
FUJIKURA  RuiJPN   15-13
FUJIKURA  RuiJPN    
FUJINO  DaikiJPN   15-11  
 
LIM  Joshua IanSGP    
FUNAMOTO  SoichiroJPN    
FUNAMOTO  SoichiroJPN   15-14  
KIM  DongsuKOR  
  15-9
KIM  DongsuKOR    
   
 
   
PAUTY  MaximeFRA    
   
PAUTY  MaximeFRA  
OISHI  RikiJPN   15-8
ABE  YoshikiJPN    
ABE  YoshikiJPN   15-8  
 
SCHOPPA  DominikGER    
ASPROMONTE  ValerioITA    
ASPROMONTE  ValerioITA   15-10  
ASPROMONTE  ValerioITA  
NG  Jet Shang FeiSGP   15-9
TOURETTE  GeoffreyUSA    
TOURETTE  GeoffreyUSA   15-5  
 
SIMON  VincentFRA    
QIANG  LuminCHN    
QIANG  LuminCHN   15-10  
QIANG  LuminCHN  
FITZGERALD  EdwardAUS   15-9
FITZGERALD  EdwardAUS    
MINOTT  KamalGBR   12-11  
 
CHEUNG  Siu LunHKG    
MEPSTEAD  MarcusGBR    
MEPSTEAD  MarcusGBR   15-14  
RZADKOWSKI  AndrzejPOL  
  8-1
RZADKOWSKI  AndrzejPOL    
   
 
   
ROGER  WallerandFRA    
   
ROGER  WallerandFRA  
BIRD  HarryGBR   15-3
BIRD  HarryGBR    
HASSAN  MohamedEGY   15-12  
 
STEPURA  YaroslavUKR    
GRYGLEWSKI  KrystianPOL    
GRYGLEWSKI  KrystianPOL   15-8  
GRYGLEWSKI  KrystianPOL  
CAO  BoCHN   15-10
LEE  KwanghyunKOR    
LEE  KwanghyunKOR   15-3  
 
SAITO  ToshiyaJPN    
SAITO  ToshiyaJPN    
FONTAINE  YvesAUS   15-3  
SAITO  ToshiyaJPN  
SRITANG-ORN  SuppakornTHA   15-8
BANEUX  JulienBRA    
BANEUX  JulienBRA   15-6  
 
NG  Lok Wang LawrenceHKG    
BERG  Thomas LercheDEN    
BERG  Thomas LercheDEN   15-11  
BERG  Thomas LercheDEN  
  15-10
CHEN  HaiweiCHN    
   
 
   
SANITA  AndreGER    
   
BRAUN  FabianGER  
BRAUN  FabianGER   12-11
BRAUN  FabianGER    
FUNAMOTO  SeishiroJPN   14-9  
 
SIDO  AlexandreFRA    
SIDO  AlexandreFRA    
KARBONOWSKI  KamilCAN   15-8  
LI  ChenCHN  
LI  ChenCHN   15-14
LI  ChenCHN    
ROSATELLI  DamianoITA   15-12  
 
UENO  YutoJPN    
UENO  YutoJPN    
CHASTANET  MaximilienFRA   15-10  
ITKIN  NickUSA  
KHAMZIN  AskarRUS   15-2
ITKIN  NickUSA    
ITKIN  NickUSA   15-5  
 
SEO  Myeong CheolKOR    
CHOI  Chun Yin RyanHKG    
CHOI  Chun Yin RyanHKG   15-8  
CHOI  Chun Yin RyanHKG  
  15-13
PEGGS  BenGBR    
   
 
   
BROSZUS  BlakeCAN    
   
BROSZUS  BlakeCAN  
CHAN  Kevin JerroldSGP   15-6
YUNES  KlodUKR    
YUNES  KlodUKR   15-10  
 
NISTA  LorenzoITA    
NISTA  LorenzoITA    
SERRI  CedrikSVK   15-5  
MATHIEU  AdamUSA  
PORS  ChristianDEN   15-8
MATHIEU  AdamUSA    
MATHIEU  AdamUSA   15-3  
 
NAGANO  YudaiJPN    
DOUGLAS  SholtoAUS    
DOUGLAS  SholtoAUS   15-6  
DOUGLAS  SholtoAUS  
MATSUMURA  YumaJPN   15-14
MATSUMURA  YumaJPN    
KWON  YounghoKOR   15-11  
 
AKHMETOV  IskanderRUS    
DAVIS  James-AndrewGBR    
DAVIS  James-AndrewGBR   15-10  
SON  Young KiKOR  
  15-7
SON  Young KiKOR    
   



Main tableau of 64

Табло 64Табло 32Табло 16Табло 8ПолуфиналыФинал
FOCONI  AlessioITA    
FOCONI  AlessioITA    
QIANG  LuminCHN   15-8  
FOCONI  AlessioITA    
SON  Young KiKOR   15-8  
SON  Young KiKOR    
MIYAKE  RyoJPN   13-12  
FOCONI  AlessioITA    
BIANCHI  GuillaumeITA   15-8  
BIANCHI  GuillaumeITA    
KANESHIGE  BrianUSA   15-8  
BIANCHI  GuillaumeITA    
ITKIN  NickUSA   15-5  
ITKIN  NickUSA    
CHEUNG  Ka LongHKG   15-14  
FOCONI  AlessioITA    
HEO  JunKOR   15-7  
HEO  JunKOR    
IIMURA  KazukiJPN   15-7  
HEO  JunKOR    
RZADKOWSKI  AndrzejPOL   15-8  
KLEIBRINK  BenjaminGER    
KLEIBRINK  BenjaminGER   15-3  
HEO  JunKOR    
ABOUELKASSEM  AlaaeldinEGY   15-9  
ABOUELKASSEM  AlaaeldinEGY    
BROSZUS  BlakeCAN   15-7  
MASSIALAS  AlexanderUSA    
MINUTO  MartinoTUR   10-7  
MASSIALAS  AlexanderUSA    
MASSIALAS  AlexanderUSA   15-2  
IMBODEN  RaceUSA    
SAFIN  TimurRUS   15-6  
SAFIN  TimurRUS    
INGARGIOLA  FrancescoITA   15-9  
SAFIN  TimurRUS    
MARQUES  HenriqueBRA   15-5  
MARQUES  HenriqueBRA    
MOELIS  SamuelUSA   15-11  
JOPPICH  PeterGER    
JOPPICH  PeterGER   15-11  
JOPPICH  PeterGER    
SHIMBO  HeitorBRA   15-7  
JOPPICH  PeterGER    
BRAUN  FabianGER   15-14  
LEFORT  EnzoFRA    
LEFORT  EnzoFRA   15-7  
IMBODEN  RaceUSA    
MEINHARDT  GerekUSA   15-7  
MEINHARDT  GerekUSA    
BERG  Thomas LercheDEN   15-9  
DOSA  DanielHUN    
DOSA  DanielHUN   15-14  
DOSA  DanielHUN    
MATSUYAMA  KyosukeJPN   15-7  
IMBODEN  RaceUSA    
NAGASHIMA  NoriyukiJPN   15-13  
MERTINE  JulienFRA    
MERTINE  JulienFRA   15-12  
IMBODEN  RaceUSA    
DOUGLAS  SholtoAUS   15-13  
IMBODEN  RaceUSA    
IMBODEN  RaceUSA   15-8  
KRUSE  RichardGBR  
GAROZZO  DanieleITA   15-9
GAROZZO  DanieleITA    
OLIVARES  MarcelloUSA   15-14  
GAROZZO  DanieleITA    
KIM  DongsuKOR   15-9  
SUZUMURA  KentaJPN    
SUZUMURA  KentaJPN   15-6  
GAROZZO  DanieleITA    
SEMENYUK  GrigoriyRUS   15-12  
SAITO  ToshiyaJPN    
SAITO  ToshiyaJPN   15-6  
LE PECHOUX  ErwannFRA    
HUANG  MengkaiCHN   15-10  
LE PECHOUX  ErwannFRA    
LE PECHOUX  ErwannFRA   15-10  
GAROZZO  DanieleITA    
LLAVADOR  CarlosESP   15-7  
ZHEREBCHENKO  DmitryRUS    
ZHEREBCHENKO  DmitryRUS   15-11  
ARSLANOV  TimurRUS    
MOURRAIN  BaptisteFRA   15-13  
ARSLANOV  TimurRUS    
ARSLANOV  TimurRUS   15-7  
ARSLANOV  TimurRUS    
AUCLIN  ErwannFRA   15-13  
ROGER  WallerandFRA    
ROGER  WallerandFRA   15-14  
ROGER  WallerandFRA    
ASPROMONTE  ValerioITA   15-13  
ASPROMONTE  ValerioITA    
CHEREMISINOV  AlexeyRUS   15-6  
KRUSE  RichardGBR    
CASSARA  AndreaITA   15-10  
CASSARA  AndreaITA    
GRYGLEWSKI  KrystianPOL   15-8  
CHAMLEY-WATSON  MilesUSA    
CHAMLEY-WATSON  MilesUSA   15-14  
CHAMLEY-WATSON  MilesUSA    
GOTTSCHALK  JulianJPN   15-12  
CHAMLEY-WATSON  MilesUSA    
ITO  TakumaJPN   15-11  
MATHIEU  AdamUSA    
MATHIEU  AdamUSA   15-6  
AVOLA  GiorgioITA    
CHOI  Chun Yin RyanHKG   15-11  
AVOLA  GiorgioITA    
AVOLA  GiorgioITA   15-8  
KRUSE  RichardGBR    
CADOT  JeremyFRA   15-14  
CADOT  JeremyFRA    
SAMANDI  MohamedTUN   15-6  
CHOUPENITCH  AlexanderCZE    
CHOUPENITCH  AlexanderCZE   15-9  
CHOUPENITCH  AlexanderCZE    
LUPERI  EdoardoITA   15-12  
KRUSE  RichardGBR    
TOFALIDES  AlexCYP   15-12  
PAUTY  MaximeFRA    
PAUTY  MaximeFRA   15-7  
KRUSE  RichardGBR    
LI  ChenCHN   15-9  
KRUSE  RichardGBR    
KRUSE  RichardGBR   15-9