Меню

Итоговая классификация

Coupe du Monde

Варшава, Польша, 09.12.2018, Юниоры, сабля, М, Личные, 2018-0481

Main tableau of 128

Табло 128Табло 64Табло 32Табло 16Табло 8ПолуфиналыФинал
   
RABB  KrisztianHUN    
   
RABB  KrisztianHUN    
KHALIMBEKOV  MagamedRUS   15-12  
KHALIMBEKOV  MagamedRUS    
REN  IanGBR   15-13  
RABB  KrisztianHUN    
HALLIWELL  BarnabyGBR   15-14  
SANTAMARIA  DiegoESP    
SANTAMARIA  DiegoESP   15-12  
SANTAMARIA  DiegoESP    
ZAVIRSEK ZORZ  TeiSLO   15-10  
ZHAO  RaymondUSA    
ZHAO  RaymondUSA   15-6  
RABB  KrisztianHUN    
URBAN  TamasHUN   15-14  
URBAN  TamasHUN    
HRYNKEVICH  MikitaBLR   15-5  
URBAN  TamasHUN    
HAAG  LouisGER   15-8  
HAAG  LouisGER    
ARELLANO  FranciscoESP   15-5  
PIANFETTI  MaximeFRA    
SCHICKELE  FlorianFRA   15-7  
ANASIZ  MuhammedTUR    
ANASIZ  MuhammedTUR   15-8  
PIANFETTI  MaximeFRA    
TARASEVICH  AntonBLR   15-7  
PIANFETTI  MaximeFRA    
PIANFETTI  MaximeFRA   15-11  
NERI  MatteoITA    
FIELDS  MalcolmUSA   15-8  
FIELDS  MalcolmUSA    
ROMMELSPACHER  RalphGER   15-12  
LADEMANN  KarolPOL    
YEREMENKO  DanielUKR   15-14  
LADEMANN  KarolPOL    
LADEMANN  KarolPOL   15-12  
LADEMANN  KarolPOL    
JARRY  SamuelFRA   15-9  
JARRY  SamuelFRA    
MESTRES  GabrielESP   15-12  
HORVATH  GergoHUN    
BOORNE  SamuelGBR   15-12  
HORVATH  GergoHUN    
HORVATH  GergoHUN   15-12  
NERI  MatteoITA    
CAI  ErwinUSA   15-9  
CAI  ErwinUSA    
BERGAMO  EnzoBRA   15-8  
NERI  MatteoITA    
KURALBEKULY  BakdauletKAZ   15-9  
NERI  MatteoITA    
NERI  MatteoITA   15-10  
NERI  MatteoITA    
MOATAZ  AdhamEGY   15-10  
MOATAZ  AdhamEGY    
SCHMITZ  PeterGER   15-14  
STANESCU  RazvanROU    
KAJOR  KrzysztofPOL   15-7  
STANESCU  RazvanROU    
STANESCU  RazvanROU   15-3  
NERI  MatteoITA    
  15-14  
OSHESTOV  RomanRUS    
   
OSHESTOV  RomanRUS    
EFIMOV  HristoBUL   15-9  
CROS  BaptisteFRA    
CROS  BaptisteFRA   15-11  
OSHESTOV  RomanRUS    
TEREKHOV  ArtemRUS   15-9  
TEREKHOV  ArtemRUS    
BOHOVIN  BohdanUKR   15-12  
TEREKHOV  ArtemRUS    
NG  James Xuan-XinSGP   15-13  
SEEFELD  Eric SimonGER    
SEEFELD  Eric SimonGER   15-11  
BIBI  EliottFRA    
BIBI  EliottFRA   15-9  
BIBI  EliottFRA    
FILIPEK  LukaszPOL   15-7  
BIBI  EliottFRA    
MULLENNIX  EthanUSA   15-12  
KOZMANOVICS  GaborHUN    
KOZMANOVICS  GaborHUN   15-12  
BIBI  EliottFRA    
SZCZEPANIK  PiotrPOL   15-12  
SZCZEPANIK  PiotrPOL    
DE RIDDER  ArneBEL   15-11  
ROMA  LorenzoITA    
ANDREU  PereESP   15-9  
ROMA  LorenzoITA    
ROMA  LorenzoITA   15-8  
BIBI  EliottFRA    
PERRIER  ClementFRA   15-8  
PERRIER  ClementFRA    
PASTIN  AndreiROU   15-12  
PERRIER  ClementFRA    
SEE  Jorelle Zhuo RuiSGP   15-9  
ELARABY  MazenEGY    
ELARABY  MazenEGY   15-12  
PERRIER  ClementFRA    
HUMEN  VasylUKR   15-5  
HUMEN  VasylUKR    
BULDEEV  StefanBUL   15-13  
GYORGY  LehelHUN    
TRAIKOV  DanielBUL   15-7  
GYORGY  LehelHUN    
GYORGY  LehelHUN   15-12  
SRINUALNAD  VoragunTHA    
BOUREAU  PacoFRA   15-12  
MOATAZ  MedhatEGY    
MOATAZ  MedhatEGY   15-14  
SRINUALNAD  VoragunTHA    
SRINUALNAD  VoragunTHA   15-12  
SRINUALNAD  VoragunTHA    
CEDERLE  MatteoITA   15-13  
SRINUALNAD  VoragunTHA    
YUZHAKOV  OlegRUS   15-8  
YUZHAKOV  OlegRUS    
KAISER  BalazsHUN   15-13  
LINDER  JamesUSA    
  15-14  
LINDER  JamesUSA    
   
PATRICE  SebastienFRA  
  15-12
FORNASIR  AlbertoITA    
   
NIGRI  AlbertoITA    
NAGY  KristofHUN   15-9  
NIGRI  AlbertoITA    
NIGRI  AlbertoITA   15-10  
SKEETE  KamarUSA    
NASONOV  DmitriyRUS   15-11  
NASONOV  DmitriyRUS    
FROHLICH  BalintHUN   15-12  
SKEETE  KamarUSA    
BAAKEN  MatyasHUN   15-12  
SKEETE  KamarUSA    
SKEETE  KamarUSA   15-14  
SKEETE  KamarUSA    
HAMILTON  ZacharyGBR   15-12  
CIDU  MateiROU    
CIDU  MateiROU   15-8  
OH  JasonUSA    
OH  JasonUSA   15-11  
OH  JasonUSA    
LILLO  GerardoESP   15-10  
NOSEDA  SzabolcsHUN    
LOPEZ DE GUERENU  JorgeESP   15-12  
MARTINE  ThomasFRA    
MARTINE  ThomasFRA   15-10  
NOSEDA  SzabolcsHUN    
SHAIMARDANAU  UladzislauBLR   15-12  
NOSEDA  SzabolcsHUN    
NOSEDA  SzabolcsHUN   15-11  
PATRICE  SebastienFRA    
PATRICE  SebastienFRA   15-10  
PATRICE  SebastienFRA    
SARKISSYAN  ArtyomKAZ   15-7  
PATRICE  SebastienFRA    
DISLER  JulianGER   15-11  
NALEWAJA  TimGER    
NALEWAJA  TimGER   15-13  
PATRICE  SebastienFRA    
WENNEMAR  BasGER   15-7  
WENNEMAR  BasGER    
ZIARNOWSKI  RafalPOL   15-8  
YILDIRIM  Ozkan ZorluTUR    
TOCH  KarelBEL   15-12  
YILDIRIM  Ozkan ZorluTUR    
YILDIRIM  Ozkan ZorluTUR   15-6  
PATRICE  SebastienFRA    
WALKER  ChristopherUSA   15-9  
MERKUSHKIN  AlexanderRUS    
MERKUSHKIN  AlexanderRUS   15-10  
MERKUSHKIN  AlexanderRUS    
MALGIN  IliaRUS   15-7  
HUSTACHE  AimeFRA    
HUSTACHE  AimeFRA   15-12  
TYULYUKOV  KirillRUS    
TYULYUKOV  KirillRUS   15-9  
TYULYUKOV  KirillRUS    
BRONISZEWSKI  JakubPOL   15-7  
TYULYUKOV  KirillRUS    
GLASNER  HubertPOL   15-11  
FACCIOLI  TommasoITA    
FACCIOLI  TommasoITA   15-7  
PATRICE  SebastienFRA    
LEONE  SamuelFRA   15-13  
LEONE  SamuelFRA    
FAAS  QuintonNED   15-5  
LEONE  SamuelFRA    
CRAZE  JamieGBR   15-14  
CRAZE  JamieGBR    
CABALLERO  RogelioESP   15-14  
LEONE  SamuelFRA    
AILINCA  RaresROU   15-10  
ALEXANYAN  EdgarRUS    
ALEXANYAN  EdgarRUS   15-14  
ALEXANYAN  EdgarRUS    
HAYNES  LukeGBR   15-14  
LIPINSKI  MarcinPOL    
LIPINSKI  MarcinPOL   15-4  
LEONE  SamuelFRA    
MCBRIDE  JacksonUSA   15-11  
MCBRIDE  JacksonUSA    
GENOV  GalinBUL   15-12  
MCBRIDE  JacksonUSA    
REA  MattiaITA   15-13  
REA  MattiaITA    
FRANCIOSA  DanieleITA   15-6  
MCBRIDE  JacksonUSA    
SCISCIOLO  Fabrizio MariaITA   15-13  
PINCHUK  MaksimBLR    
PINCHUK  MaksimBLR   15-12  
FIORETTO  LucaITA    
HOLDSWORTH  BertieGBR   15-11  
FIORETTO  LucaITA    
FIORETTO  LucaITA   15-5  
GALLO  MicheleITA    
DOLEGIEWICZ  FilipUSA   15-8  
DOLEGIEWICZ  FilipUSA    
GLANC  SebastianPOL   15-10  
GALLO  MicheleITA    
FRIEDHEIM  StefanGER   15-8  
GALLO  MicheleITA    
GALLO  MicheleITA   15-14  
GALLO  MicheleITA    
RICHARDS II  JulianGBR   15-10  
KAYA  UmutTUR    
KAYA  UmutTUR   15-9  
DRAGOMIR  GeorgeROU    
JOLLEY  WilliamGBR   15-7  
DRAGOMIR  GeorgeROU    
DRAGOMIR  GeorgeROU   15-4  
GALLO  MicheleITA    
MIGNUZZI  GiacomoITA   15-8  
MIGNUZZI  GiacomoITA    
MEKA  ValentinGER   15-7  
SOLOMON  DanielUSA    
KALTER  FelixGER   15-10  
SOLOMON  DanielUSA    
SOLOMON  DanielUSA   15-10  
SOLOMON  DanielUSA    
LE MAITRE  AlexanderGBR   15-8  
NOWAK  FranciszekPOL    
NOWAK  FranciszekPOL   15-4  
SARON  MitchellUSA    
  15-12  
SARON  MitchellUSA